Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików Cookies. Korzystając ze strony sklepu wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o celu ich używania.

NaturalneHerbatki.pl

Zapisz się do naszego Newslettera


Zapisz się do naszego Newslettera i odbierz kupon rabatowy -10% na zakup swoich ulubionych herbatek Malwy!

Jak zapisać się do naszego Newslettera? Są 3 możliwości.

1) Zapisanie się do Newslettera przy rejestracji konta klienta (opcja Zarejestruj Się).
Przed złożeniem zamówienia klient może zarejestrować konto klienta przez kliknięcie na link Twoje konto i podanie swojego adresu e-mail w oknie Zarejestruj się. Po kliknięciu przycisku „zarejestruj się” należy uzupełnić wymagane dane oraz zaznaczyć opcję „Zapisz się do naszego newslettera”. Na podany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie założenia konta oraz informacja z kodem rabatowym, który będzie można wykorzystać od razu przy złożeniu zamówienia.

2) Jestem zarejestrowany ale jeszcze nie zapisałem się do Newslettera (opcja Już Zarejestrowany).
Jeżeli klient ma już zarejestrowane konto klienta ale jeszcze nie jest zapiany do newslettera w pierwszej kolejności powinien zalogować się na swoje konto klikając na link Twoje konto. Po udanym zalogowaniu się na swoje konto kolejnym krokiem jest wejście w „Twoje Dane Osobowe” klikając na opcję „Moje informacje osobiste”. Następnie wystarczy na dole pod danymi zaznaczyć opcję „Zapisz się do naszego newslettera” oraz podać aktualne hasło do konta w pozycji „Obecne hasło” a na końcu kliknąć przycisk „zapisz”. Na podany adres e-mail przyjdzie informacja z kodem rabatowym.

3) Zapisanie się do Newslettera bez rejestracji konta klienta (opcja Szybkie Zakupy).
Przy składaniu zamówienia klient może wybrać opcję Szybkie Zakupy bez konieczności rejestracji konta klienta. Przy tej opcji wystarczy podczas podawania danych do zamówienia zaznaczyć opcję „Zapisz się do naszego newslettera”. Na podany adres e-mail przyjdzie informacja z kodem rabatowym, który będzie można wykorzystać przy kolejnym zamówieniu.

1. Promocja „Kupon rabatowy za Newsletter” trwa od 4 listopada 2016 roku do odwołania.

2. Z promocji może skorzystać każdy klient, który obecnie nie jest i wcześniej nie był zapisany do Newslettera sklepu NaturalneHerbatki.pl

3. Kupon Rabatowy, który występuje w postaci kodu zostanie po zapisaniu się do newslettera niezwłocznie przesłany do klienta drogą elektroniczną na adres e-mail podany przez klienta.

4. Otrzymany kupon rabatowy może zostać wykorzystany tylko raz przez jednego klienta.

5. Kupon Rabatowy upoważnia do 10% zniżki od ogólnej wartości koszyka bez uwzględnia kosztów dostawy i z wyłączeniem produktów z kategorii „Na Wagę”, „Herbaty w Kopertach” oraz „Akcesoria”.

6. Kupon Rabatowy za Newsletter jest ważny do odwołania.

7. Kupon Rabatowy za Newsletter nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi.

Nasze Marki

Poznaj nasze marki

Jesteśmy producentem unikalnych herbatek owocowych, ziołowych oraz różnego rodzaju mieszanek suszy owocowo-ziołowych. Naszym fundamentem są oryginalne wypracowane przez lata receptury oraz doświadczenie całej załogi. Dostarczamy na rynek znakomite i szlachetne herbatki o najwyższej jakości. Świadczą o tym posiadane certyfikaty jakości oraz liczne nagrody i wyróżnienia.
Malwa Tea
Malwa Tea Fito Apteka
Malwa Tea Sunny Garden
Malwa Tea Fit Aktive
Malwa Tea My Lord

WITAMY W NASZYM WSPANIAŁYM ŚWIECIE

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych owoców i ziół.

WITAMY W NASZYM WSPANIAŁYM ŚWIECIE

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych owoców i ziół.

WITAMY W NASZYM WSPANIAŁYM ŚWIECIE

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych owoców i ziół.

Podaj adres email użyty podczas rejestracji. Otrzymasz link do zresetowania hasła.