Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików Cookies. Korzystając ze strony sklepu wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o celu ich używania.

NaturalneHerbatki.pl

Sposoby Dostawa


Sposób pakowania

Każda przesyłka pakowana jest w opakowanie kartonowe. Od środka karton zabezpieczony jest materiałem, który uniemożliwi uszkodzenie produktów podczas transportu. Po zamknięciu karton oklejany jest taśmą, zapewniając szczelność i nienaruszalność przesyłki podczas transportu.

Proces wysyłki
Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz GLS. Paczki wysyłane są tylko na terenie Polski. Istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie Sprzedającego po wcześniejszej przedpłacie i ustaleniu terminu odbioru.

Poniższe punkty przybliżą Ci przebieg procesu wysyłki.

1. Po przekazaniu paczki kurierowi otrzymasz na podany przy zamówieniu adres e-mail potwierdzenie wysyłki oraz link do śledzenia lokalizacji przesyłki.

2. Przesyłkę dostarczy do Ciebie kurier. Jeżeli kurier nie zastanie Ciebie w domu, skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu kolejnego doręczenia.

3. Jeżeli wybrałeś metodę płatności "za pobraniem", to przy odbiorze przesyłki musisz dokonać opłaty kurierowi za zamówienie.

4. Jeżeli skorzystałeś z przedpłaty za zamówienie, to odbierasz od kuriera przesyłkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

5. W przypadku dostarczenia uszkodzonej przesyłki, koniecznie poproś kuriera o spisanie protokołu uszkodzenia. Pomoże nam to złożyć reklamację na usługę.

Koszt dostawy
1. Koszty dostawy

Przesyłka kurierska DPD

do 200 zł powyżej 200 zł
przedpłata 15 zł BEZPŁĄTNA
pobranie 19 zł 4 złPrzesyłka kurierska GLS

do 200 zł powyżej 200 zł
przedpłata 14 zł BEZPŁĄTNA
pobranie 18 zł 4 zł


2. Powyższe koszty dostawy dotyczą paczek do 10 kg. Paczki, których waga przekracza 10 kg będą realizowane według kosztów indywidualnych.

3. Koszt dostawy widoczny jest w koszyku.

4. Koszt dostawy zawiera koszt materiałów do pakowania oraz podatek VAT.

Nasze Marki

Poznaj nasze marki

Jesteśmy producentem unikalnych herbatek owocowych, ziołowych oraz różnego rodzaju mieszanek suszy owocowo-ziołowych. Naszym fundamentem są oryginalne wypracowane przez lata receptury oraz doświadczenie całej załogi. Dostarczamy na rynek znakomite i szlachetne herbatki o najwyższej jakości. Świadczą o tym posiadane certyfikaty jakości oraz liczne nagrody i wyróżnienia.
Malwa Tea
Malwa Tea Fito Apteka
Malwa Tea Sunny Garden
Malwa Tea Fit Aktive
Malwa Tea My Lord

WITAMY W NASZYM WSPANIAŁYM ŚWIECIE

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych owoców i ziół.

WITAMY W NASZYM WSPANIAŁYM ŚWIECIE

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych owoców i ziół.

WITAMY W NASZYM WSPANIAŁYM ŚWIECIE

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych owoców i ziół.

Podaj adres email użyty podczas rejestracji. Otrzymasz link do zresetowania hasła.