Darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 200 zł.

Promocje

 • Dostępny

  Koper Włoski - 20 torebek po 1,5 g

  Koper włoski znany i ceniony od wieków za  znakomite właściwości dobroczynne może mieć pozytywny wpływ na Twój organizm.

  Promocja! 2,94 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  Mięta & Jabłko - 20 torebek po 2 g

  Bogactwo aromatu tkwiące w zielonych listkach orzeźwiającej mięty połączone z owocem jabłka to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  Promocja! 2,94 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  Mięta - 20 torebek po 2 g

  Mięta – posiada znakomite właściwości dobroczynne, stanowi  bogate  źródło naturalnych substancji między innymi flawonoidów i olejku eterycznego z dominacją mentolu, a także liczne flawonoidy.

  Promocja! 2,94 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  Sylwetka LUX 1 - 20 torebek po 2 g

  W TROSCE O PIĘKNĄ FIGURĘ Herbatka Sylwetka Lux-1 zawiera unikalną kompozycję składników, które w odpowiednio dobranych proporcjach wzajemnie uzupełniają swoje działanie i pozwolą w sposób naturalny i najbardziej łagodny dla organizmu pozbyć się zbędnych kilogramów.

  Promocja! 3,67 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  Ziołowa Fantazja - 20 torebek po 2 g

  Herbatka Ziołowa Fantazja zawiera unikalną kompozycję składników, które w odpowiednio dobranych proporcjach wzajemnie uzupełniają swoje działanie wspomagając proces trawienia i proces przemiany materii. Aktywne Trawienie Suplement diety

  Promocja! 3,67 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  SUPER LINIA Formuła 4 - 20 torebek w...

  Herbatka SUPER LINIA wspomaga odchudzanie, polecana jest także osobom z nadwagą i ze skłonnością do otyłości. Zawiera kompozycję składników roślinnych w odpowiednio dobranych proporcjach: herbaty Pu-erh, która pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów, utrzymać właściwą wagę i wymarzoną sylwetkę oraz wspierających...

  Promocja! 6,00 zł

  Dodaj
  Wyświetl
Rabat za Newsletter