Dostawa


Sposób pakowania

Każda przesyłka pakowana jest w opakowanie kartonowe. Od środka karton zabezpieczony jest materiałem, który uniemożliwi uszkodzenie produktów podczas transportu. Po zamknięciu karton oklejany jest taśmą, zapewniając szczelność i nienaruszalność przesyłki podczas transportu.

Proces wysyłki
Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz GLS. Paczki wysyłane są tylko na terenie Polski. Istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie Sprzedającego po wcześniejszej przedpłacie i ustaleniu terminu odbioru. 

Poniższe punkty przybliżą Ci przebieg procesu wysyłki. 

1. Po przekazaniu paczki kurierowi otrzymasz na podany przy zamówieniu adres e-mail potwierdzenie wysyłki oraz link do śledzenia lokalizacji przesyłki.

2. Przesyłkę dostarczy do Ciebie kurier. Jeżeli kurier nie zastanie Ciebie w domu, skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu kolejnego doręczenia.

3. Jeżeli wybrałeś metodę płatności "za pobraniem", to przy odbiorze przesyłki musisz dokonać opłaty kurierowi za zamówienie.

4. Jeżeli skorzystałeś z przedpłaty za zamówienie, to odbierasz od kuriera przesyłkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

5. W przypadku dostarczenia uszkodzonej przesyłki, koniecznie poproś kuriera o spisanie protokołu uszkodzenia. Pomoże nam to złożyć reklamację na usługę.

Koszt dostawy
1. Koszty dostawy

Przesyłka kurierska DPD

do 200 zł powyżej 200 zł
przedpłata 15 zł BEZPŁĄTNA
pobranie 19 zł 4 zł


Przesyłka kurierska GLS

do 200 zł powyżej 200 zł
przedpłata 14 zł BEZPŁĄTNA
pobranie 18 zł 4 zł

2. Powyższe koszty dostawy dotyczą paczek do 10 kg. Paczki, których waga przekracza 10 kg będą realizowane według kosztów indywidualnych.

3. Koszt dostawy widoczny jest w koszyku.

4. Koszt dostawy zawiera koszt materiałów do pakowania oraz podatek VAT.