Darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 200 zł.

Kategorie

SUPLEMENTY DIETY
Jest 26 produktów.

 • Dostępny

  Senes - 20 torebek po 750 mg

  Senes  Suplement diety herbatka ziołowo

  3,68 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  CUKIER-NORMA Formuła 1 - 20 torebek...

  Herbatka CUKIER - NORMA jest roślinnym suplementem diety. Może być także stosowana przez osoby z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów (cukrzycą).   Zawiera kompozycję składników, w odpowiednio dobranych proporcjach, które korzystnie wpływają na gospodarkę węglowodanową, poziom cukru we krwi.

  7,50 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  CIŚNIENIE-NORMA Formuła2 - 20...

  Herbatka stanowiąca uzupełnienie diety w składniki wspierające układ krążenia. Zawiera kompozycję składników roślinnych w odpowiednio dobranych proporcjach, które korzystnie wpływają na utrzymanie prawidłowego przepływu krwi.

  7,50 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  CHOLESTEROL Formuła 3 - 20 torebek w...

  Herbatka Cholesterol polecana jest zwłaszcza osobom z podwyższonym poziomem cholesterolu LDL i trójglicerydów we krwi. Zawiera kompozycje roślin w odpowiednio dobranych proporcjach które korzystnie wpływają na metabolizm, pozwalają w sposób naturalny utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi.

  7,50 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  SUPER LINIA Formuła 4 - 20 torebek w...

  Herbatka SUPER LINIA wspomaga odchudzanie, polecana jest także osobom z nadwagą i ze skłonnością do otyłości. Zawiera kompozycję składników roślinnych w odpowiednio dobranych proporcjach: herbaty Pu-erh, która pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów, utrzymać właściwą wagę i wymarzoną sylwetkę oraz wspierających...

  7,50 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  SPOKOJNY SEN Formuła 5 - 20 torebek w...

  Herbatka ziołowa Spokojny Sen jest roślinnym suplementem diety, przeznaczonym szczególnie  dla osób mających trudności z zasypianiem. Zawiera  kompozycję ziół, w odpowiednio dobranych proporcjach.   Herbatka Spokojny Sen jest polecana dla osób niespokojnych, rozdrażnionych, trudno zasypiających i łatwo się...

  7,50 zł

  Dodaj
  Wyświetl