Darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 200 zł.

Kategorie

Herbaty Zielone Exclusive
Jest 7 produktów.

 • Dostępny

  EXCLUSIVE Zielona z owocem pigwy - 20...

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z aromatycznym owocem pigwy to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  5,40 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  EXCLUSIVE Zielona z imbirem - 20 torebek w...

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z życiodajnym kłączem pikantnego imbiru  to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  5,40 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  EXCLUSIVE Zielona o smaku opuncji - 20...

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z uwodzicielskim aromatem opuncji figowej  to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  5,40 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  EXCLUSIVE Zielona z granatem - 20 torebek...

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z owocami granatu to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  5,40 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  EXCLUSIVE Zielona z żurawiną -...

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z życiodajnym owocem żurawiny to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  5,40 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  EXCLUSIVE Zielona &...

  Herbata zielona jest jedną z najszlachetniejszych herbat, skrywa w sobie „TAJEMNICE DŁUGIEGO ŻYCIA”. Znana i ceniona od wieków za wyjątkowe właściwości prozdrowotne w medycynie chińskiej ma swoje znaczące miejsce.

  5,40 zł

  Dodaj
  Wyświetl