Darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 200 zł.

Kategorie

HERBATY ZIELONE
Jest 17 produktów.

 • Dostępny

  Zielona ekspresowa - 20 torebek po 2 g

  Herbata zielona jest jedną z najszlachetniejszych herbat, skrywa w sobie „TAJEMNICE DŁUGIEGO ŻYCIA”. Znana i ceniona od wieków za wyjątkowe właściwości prozdrowotne w medycynie chińskiej ma swoje znaczące miejsce. Bogata w polifenole i  związki organiczne poprawiające funkcjonowanie naszego organizmu wpływa hamująco...

  3,90 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  Zielona o smaku grejpfrutowym - 20 torebek...

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z orzeźwiającym owocem grejpfruta  to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  3,90 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  Zielona o smaku cytrynowym - 20 torebek po...

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z orzeźwiającym owocem cytryny to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  3,90 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  Zielona z miętą - 20 torebek po 2 g

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z orzeźwiającą miętą to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  3,90 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  EXCLUSIVE Zielona z owocem pigwy - 20...

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z aromatycznym owocem pigwy to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  5,40 zł

  Dodaj
  Wyświetl
 • Dostępny

  EXCLUSIVE Zielona z imbirem - 20 torebek w...

  Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach zielonej herbaty w połączeniu z życiodajnym kłączem pikantnego imbiru  to niepowtarzalne źródło przyjemności i wspaniałych doznań smakowych.

  5,40 zł

  Dodaj
  Wyświetl